Sipariş ve Destek 0332 60 60 650
Yazılım » Güvenlik Yazılımları » Güvenlik Yazılımları Kurumsal

KASPERSKY Small Office Security 3yıl 1server + 10kullanıcı + 10 mobil cihaz

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Stok Kodu: 21430
 • Kategori: Güvenlik Yazılımları Kurumsal
 • Markalar: KASPERSKY
KDV Dahil
2,780.38TL
Stok 10+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

Kaspersky Small Office Security

İşletmenizi koruyun

Bilgi işleme ve İnternet'e olan bağımlılık arttığı için tüm işletmelerde bilgisayarlar kötü amaçlı yazılım ve siber suç saldırılarına daha açık hale gelmiştir. Değerli iş bilgileri, online finansal işlemler ve hassas verilerin tümü risk altındadır.

Küçük işletmeler de büyük şirketlerle aynı güvenlik riskleriyle karşılaşır ancak bu işletmelerin genellikle karmaşık BT güvenlik çözümlerini yapılandırmak ve yönetmek için yeterli zamanı veya kaynağı yoktur. Kaspersky Small Office Security; kurulumu, yapılandırması ve çalıştırması kolay olacak şekilde tasarlanan kurumsal koruma teknolojileri sağlar. Bu çözüm; Windows tabanlı PC'lerinizi, dosya sunucularınızı, Android akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi koruyarak online bankacılık işlemlerinizi, iş verilerinizi ve müşterilerinizin size güvenerek verdiği bilgileri güvence altına alır.
Birinci Sınıf Güvenlik: Çok katmanlı koruma, işletmenizi en son çıkan kötü amaçlı yazılımlara karşı korur
İnternet Koruması: İşletmenizi kimlik hırsızlığı saldırılarına ve güvenlik açıklarından faydalanma girişimlerine karşı güvence altına alır
Mobil Cihaz Güvenliği: Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve anti-hırsızlık koruması, Android cihazlarınızı korur
Online Bankacılık Koruması: Safe Money teknolojisi, online bankacılık işlemlerinize ek güvenlik katmanı sağlar
İş Verileri Koruması: Veri şifreleme ve yerel/online yedekleme özelliği, hayati önem taşıyan iş verilerinizi kaybolsa, çalınsa veya bozulsa bile korur
Parola Yöneticisi: Güçlü parolalar oluşturur ve kullanıcıların güvenliği sağlamalarına yardımcı olur

Avantajlar

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızı ve mobil cihazlarınızı korur

Kötü amaçlı yazılımlar ve siber suçlular, işletmelere saldırı girişimlerinde çok daha karmaşık hale gelmiştir. Modern ve yeni çıkan bilgisayar tehditlerine karşı çok katmanlı koruma için Kaspersky Small Office Security:
Aşağıdakiler için kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf koruma sağlar: Windows masaüstü ve dizüstü PC'ler
Windows dosya sunucuları
Android akıllı telefonlar ve tabletler

İşletmenizi yeni ve gelişmekte olan kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korumak için gerçek zamanlı, bulut tabanlı korumayı ve bilgisayarınızda çalışan kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü koruma teknolojilerini bir araya getirir
Kötü amaçlı bir yazılım bilgisayarlarınızdan birine sızdığında kötü amaçlı eylemleri etkisiz hale getirir

Online bankacılık işlemlerinizi ve İnternet erişiminizi güvence altına alır

Modern işletmelerin müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlarla olan ilişkilerinde ve online bankacılık da dahil olmak üzere finansal işlemlerini gerçekleştirirken interneti yoğun olarak kullanması nedeniyle siber suçlular da online saldırılar başlatmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Bu nedenle Kaspersky Small Office Security, bir dizi internet güvenliği özelliğini içerir:
Yenilikçi Safe Money ve Sanal Klavye teknolojisi, online finansal ve bankacılık işlemlerinizi güvende tutmak için ekstra koruma katmanı sunar.
Geliştirilmiş internet güvenliği özelliği; şirket bilgilerinizi, bilgisayarlarınızı ve mobil cihazlarınızı korur: Kimlik hırsızlığı önleme
Anti-spam
File Advisor ve URL Advisor

Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması (AEP), kötü amaçlı yazılımların bilgisayarlarınızda çalışan uygulamalardan veya işletim sistemlerinden herhangi birinde bulunan yamalanmamış güvenlik açıkları yoluyla Windows bilgisayarlarınıza bulaşmasını önler.

İnternet kullanımınızı yönetmenize yardımcı olarak üretkenliği artırır

İnternet pek çok avantaj sunmasına rağmen, bazı web siteleri, çalışanların üretkenliğini olumsuz yönde etkileyebilir, kurumsal ağlarda uygunsuz içerikler ortaya çıkarabilir ve bilgisayarlarınıza kötü amaçlı yazılımları indirmenize yol açabilir. Kaspersky Small Office Security, kullanımı kolay İnternet yönetim özellikleriyle size aşağıdakileri sağlar:
Her bir çalışanın İnternet tarayıcısındaki etkinliklerini kısıtlayabilirsiniz. Yani, kullanıcıların belirli web sitelerindeki veya aşağıdaki gibi belirli web sitesi kategorilerindeki etkinliklerine izin verebilir, bunları yasaklayabilir, kısıtlayabilir veya denetleyebilirsiniz: Sosyal ağlar
Online oyunlar
Kumar siteleri

Uygunsuz veya kötü amaçlı sitelere şirket ağınızdan erişimi engelleyebilirsiniz
Sosyal ağların ve diğer İnternet kaynaklarının kullanımına yönelik kurallar belirleyebilirsiniz

İş bilgilerinizi ve müşterilerinizin bilgilerini güvence altına alır

İşletmelerin "veri sızdırma" olaylarının meydana getirebileceği finansal maliyetleri ve olası itibar kayıplarını önlemek için ellerinden gelen her şeyi yapmaları gerekir. Kaspersky Small Office Security, kendi iş bilgilerinizi ve müşterileriniz hakkında sakladığınız bilgileri korumanıza yardımcı olan güçlü koruma teknolojileri içerir:
Verilerinizi şifreler. Böylece siber suçlular, çaldıkları şifrelenmiş verileri okuyamaz
Yedekleme ve geri yükleme özellikleri sunar. Böylece, bilgisayarınız bozulsa bile önemli iş bilgilerinize erişmeye devam edersiniz

Dijital kimliğinizi korur

İşletmenizin kullandığı her web sitesi ve uygulama için güçlü ve benzersiz parolalar oluşturmak oldukça önemlidir. Ancak, birçok güçlü parolayı hatırlamak zor olduğu için kullanıcılar işle ilgili tüm hesaplarda aynı basit parolayı kullanma tuzağına düşebilirler. Siber suçlular bir parolayı keşfederlerse işletmenizin birçok uygulama ve hesabına erişim elde edebilirler. Kaspersky Small Office Security, kullanımı kolay Parola Yöneticisi özelliği içerir:
Parola Yöneticisi, her bir uygulama ve web sitesi hesabı için otomatik olarak farklı ve güçlü bir parola oluşturur ancak kullanıcılarınızın sadece ana parolayı hatırlaması yeterlidir... Kaspersky Lab teknolojisi, diğer parolaların depolanması ve hatırlanması işlerini üstlenir
Parola Yöneticisi, kullanılacak tüm parolaların kilidini açmak için web sitelerine parola ve diğer verileri girme işlemini otomatikleştirir. Kullanıcıların tek yapması gereken, ana parolayı hatırlamaktır

Size daha iyi görünürlük sağlar

İşletmeniz büyüdükçe BT ağınızdaki her varlığı kontrol altında tutmak zorlaşabilir. Bu nedenle Kaspersky Small Office Security, ağınızı tek bakışta görmenizi sağlayan kullanımı kolay bir yönetim konsolu içerir. Kaspersky’nin Yönetim Merkezi sayesinde aşağıdakileri yapabilirsiniz:
İş istasyonlarınızda ve dosya sunucularınızda bulunan güvenlik ayarlarını tek bir yerden yönetebilirsiniz
PC ve İnternet kullanım politikaları oluşturabilirsiniz
Kaspersky yazılım güncellemelerini dağıtabilirsiniz
Güvenlik yazılımı lisanslarınızı yönetebilirsiniz

İşlerinizi mobil cihazlardan güvenli bir şekilde yürütmenize yardımcı olur

İşle ilgili bilgilere ve sistemlere mobil erişim sağlanması, iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Ancak mobil kötü amaçlı saldırılar ve önemli iş verilerinin akıllı telefonlarda ve tabletlerde depolanması (parolalara erişim) ciddi güvenlik sorunlarına neden oluyor. Kaspersky Small Office Security, Android tabanlı cihazlar için türünün en iyisi koruma teknolojileri sunar:
Kötü amaçlı saldırılara ve siber suçlulara karşı koruma sağlamak için gelişmiş kötü amaçlı yazılım ve İnternet koruması
Kaybolan veya çalınan Android akıllı telefonunuzu kilitlemenize, bulmanıza ve işle ilgili tüm bilgilerinizi bu cihazdan silmenize yardımcı olan anti-hırsızlık özellikleri
İstenmeyen çağrı ve mesajların gözden kaçmasını önlemek ve gizliliği artırmak için çağrı ve mesaj filtreleme

Back to top ^


Temel özellikler

Bilgisayar güvenliği

Her gün 200.000'i aşkın yeni kötü amaçlı yazılım ortaya çıktığı için işletmelerin BT varlıklarını korumaları gerekir. Kaspersky Small Office Security, en karmaşık kötü amaçlı yazılımlar için çok katmanlı savunma sağlamak için proaktif, imza tabanlı ve davranışsal koruma teknikleri ile bulut yardımlı kötü amaçlı yazılımdan korunma teknolojilerini bir araya getirir.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma

Kaspersky’nin en son kötü amaçlı yazılım motoru, işletmenizin PC'lerini ve dosya sunucularını aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korur:
Bilgisayar virüsleri
Truva atları
Solucanlar
Tuş kaydediciler
Casus yazılımlar ve reklam yazılımları
Rootkit'ler
Bot saldırıları ve daha fazlası

Güvenlik duvarı koruması

Kaspersky’nin kişisel güvenlik duvarı:
Yerel ağların ve İnternet bağlantılarının güvenliğini sağlamak için gelen ve giden trafiği tarar
Hem ağ bağlantılarına hem de ağ uygulamalarına kurallar uygular

Gerçek zamanlı, bulut yardımlı koruma

Ayrıca Kaspersky, yeni tehditlerin ortaya çıkmasına daha hızlı yanıt vermek için bulut yardımlı tekniklerden de yararlanır. Bulut tabanlı Kaspersky Security Network (KSN), en son virüs bulaşma verilerini paylaşmayı kabul eden milyonlarca Kaspersky kullanıcısından kötü amaçlı yazılımlara ilişkin araştırma bilgilerini toplar. Bu sürekli bilgi akışı, Kaspersky'nin müşterilerini yeni ve gelişmekte olan tehditlere karşı müşterilerin bilgisayarındaki kötü amaçlı yazılım veritabanı güncellenmeden önce bile koruma altına almasına yardımcı olur.
KSN tarafından veri toplanmasını kabul etmeseler bile tüm Kaspersky Small Office Security müşterileri, bu güçlü ve bulut yardımlı korumadan yararlanabilirler.

System Watcher (Sistem İzleyicisi)

Düşük bir olasılık da olsa PC'lerinizin kötü amaçlı yazılımlardan etkilenmesi durumunda Kaspersky Small Office Security'de bulunan Kaspersky'nin benzersiz System Watcher (Sistem İzleyicisi) teknolojisi:
Bilgisayarınızdaki tehlikeli davranışları algılar. Böylece Kaspersky teknolojisi, bulaşan virüsleri ortadan kaldırabilir
Kötü amaçlı yazılımların gerçekleştirdiği çoğu eylemi geri almak için bilgisayarınızı otomatik olarak önceki durumuna geri döndürür

İnternet ve online bankacılık güvenliği

İnternet, özellikle işletmelerin İnterneti finansal işlemler ve online bankacılık için kullanması durumunda her büyüklükten tüm işletmeler için ciddi güvenlik sorunları ortaya çıkarabilir. Kaspersky Small Office Security, önemli koruma teknolojileri sunar:

Safe Money

Kaspersky’nin benzersiz Safe Money teknolojisi, online bankacılık hizmetlerini, ödeme sistemlerini veya e-mağazaları her kullanımınızda ekstra güvenlik katmanı sağlar. Safe Money, bankacılık veya ödeme sitelerini her ziyaretinizde:
Özelleştirilebilir listeye göre kontrol ederek söz konusu web sitesinin gerçek olup olmadığını doğrular
Sahte bir web sitesine yönlendirilip yönlendirilmediğinizi belirlemek için sitenin güvenlik sertifikasını kontrol eder
Online bankacılık güvenliğini etkileyebilecek güvenlik açıklarını kontrol etmek için bilgisayarınızın işletim sistemini tarar
Kişisel verileriniz için ek koruma sağlamak üzere siteyi Safe Money modunda açmanızı tavsiye eder

İnternet ve ağ güvenliği

İnternet, kötü amaçlı yazılımların ana kaynağıdır. Kaspersky Small Office Security, iş sistemlerinizi bu tehditlere karşı güvende tutmak için:
Gelen ve giden trafiği tarar
Kötü amaçlı kod olup olmadığını kontrol etmek için web sitelerini tarar
Siz daha tıklamadan önce bağlantıların itibarını kontrol eder
PC'lerinize ve sunucularınıza yönelik tehditleri algılayıp engeller
Gizli bilgi ve finansal veri çalmaya çalışan kimlik hırsızlığı bağlantılarını algılayıp engeller
Spam'lere karşı korur
Zararlı komut dosyalarını engeller
Güvenlik duvarı ayarlarını kullanıcının işte, evde veya herkese açık ağda olup olmamasına göre otomatik olarak değiştirir

Güvenli Klavye ve Sanal Klavye

Siber suçlular; siz parolalarınızı, kullanıcı adlarınızı veya kredi kartı bilgilerinizi bankacılık veya ödeme sitelerine girerken klavyeden bastığınız tuşları kaydetmek için kötü amaçlı tuş kaydedici ve ekran yakalama programlarını kullanabilir. Ancak Kaspersky Small Office Security, siber suçluları yenilgiye uğratabilecek koruma teknolojileri içerir:
Güvenli Klavye: Fiziksel klavyeniz ve bilgisayarınız arasında güvenli bağlantı oluşturur
Sanal Klavye: Oturum açma bilgilerinizi, parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer gizli verileri girerken fiziksel klavyeniz yerine güvenli ekran klavyenizi kullanmanızı sağlar, böylece tuş kaydedici fiziksel klavyeden basılan hiçbir tuş vuruşunu kaydedemez. Sanal Klavye, tarayıcınızdan bankacılık veya ödeme sitesini açtığınızda otomatik olarak etkinleşir.

Otomatik Güvenlik Açıkları Koruması

Kötü amaçlı programlar, yaygın olarak kullanılan uygulamalardaki güvenlik açıklarından faydalanarak verilerinizi çalmaya çalışırlar. Bu nedenle Kaspersky Small Office Security, bu gibi durumları aşağıdaki yöntemlerle engelleyen Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması içerir:
Yürütülebilir dosyaların başlatılmasını kontrol etme
Güvenlik açıklarından yararlanma işaretlerini aramak için başlatılan yürütülebilir dosyaların davranışını kontrol etme
Güvenlik açıkları bulunan uygulamaların gerçekleştirdiği etkinlikleri kontrol etme

Kimlik hırsızlığı önleme koruması

Kaspersky Small Office Security, finansal veya gizli bilgilerinizi çalmaya çalışan dolandırıcılık amaçlı kimlik hırsızlığı sitelerini yanlışlıkla ziyaret etmenizi önlemek için bir web sitesinin kimlik hırsızlığı işlemlerine özgü özelliklere sahip olup olmadığını kontrol eden gelişmiş analiz tekniklerinden yararlanır.

URL Advisor

Kaspersky’nin URL Advisor özelliği, internet aramasında çıkan bir bağlantının sizi virüslü veya kimlik hırsızlığı sitelerine götürüp götürmeyeceğini bir bakışta göstermek için renk kodlamasını kullanır.

File Advisor

Kaspersky Small Office Security, bulut tabanlı Kaspersky Security Network sayesinde internetten bir uygulama indirdiğinizde söz konusu uygulamanın itibarını kontrol etmenizi sağlar. Böylece, dosyanın bilgisayarınıza zarar verip vermeyeceğini tespit edebilirsiniz.

Anti-Spam

Kaspersky Small Office Security, yeni ve gelişmiş anti-spam teknolojisiyle istenmeyen mesajlar için daha da güvenli filtreleme sağlar.

Başlık Engelleme

Kaspersky Small Office Security’nin başlık engelleme modülü, üretkenliğinizi artırmak için rahatsız edici açılır pencereleri engeller.

İnternet politikası yönetimi

Kaspersky Small Office Security, çalışanlarınızın internet erişimini izleyip kontrol etmenizi sağlayan internet politikası yönetimi özellikleri içerir:

İnternet kullanımı yönetimi

Esnek yönetim özellikleri, bir günde bir PC'den İnternete erişilebilen saatleri kısıtlamanızı sağlar. Alternatif olarak, seçtiğiniz web sitelerine erişimi tamamen engelleyebilirsiniz.

Güvenli Arama

Google gibi bazı popüler arama motorları, uygunsuz içerik bulunan İnternet sayfalarını engelleyen Güvenli Arama modu içerir. Kaspersky Small Office Security ile Güvenli Arama seçeneğinin her zaman etkin olmasını sağlayabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma ve sosyal ağ denetimi

Anlık mesajlaşmayı çalışanlarınızın sadece belirli kişilerle iletişim kurabileceği şekilde kısıtlamak oldukça kolaydır. Benzer şekilde, çalışanlarınızın Facebook ve Twitter da dahil olmak üzere popüler sosyal ağlardaki etkinliklerini kısıtlamaya yönelik politikalar oluşturabilirsiniz.

Dosya indirme işlemlerini kontrol eder

İnternet trafiğinizi azaltmak ve yasadışı indirme girişimlerini önlemek için ses veya video dosyaları gibi belirli dosya kategorilerinin indirilmesini engelleyebilirsiniz.

Anahtar kelimeleri kara listeye alır

Kaspersky Small Office Security, anahtar kelimelerden oluşan bir kara liste oluşturabilirsiniz. Böylece, anahtar kelime içeren iletişimleri engelleyebilir ve size veya yöneticiye bildirim gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Veri şifreleme

İş verilerini şifrelemek, yanlış kişilerin eline geçen gizli bilgileri korumanın güçlü bir yoludur. Kaspersky Small Office Security, esnek şifreleme işlevleri içerir:

Güvenli depolama kasaları

Gizli ve değerli verileri depolamak için güvenli kapsayıcılar oluşturmak oldukça kolaydır. Her kapsayıcı, verilerinizi hırsızlara ve korsanlara karşı güvence altına almak için şifrelenir ve parolayla korunur. Kapsayıcılarınızı Kaspersky Small Office Security çalıştıran bilgisayarlar arasında e-posta veya USB sürücüsü yoluyla güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

Çoklu kasalar

Kaspersky Small Office Security, tüm çalışanlarınızın verilerini depolamak için güvenli bir yere sahip olmasını sağlamak için iş ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz sayıda güvenli kapsayıcı oluşturmanıza olanak tanır. Her kapsayıcıyı farklı bir parolayla koruma altına alabilirsiniz.

Parola yönetimi

Kaspersky Small Office Security, Windows'ta kullandığınız web sitelerinin ve uygulamaların parolalarını yönetmenize yardımcı olur:

Güvenli parola depolama

Tüm parolalarınız, şifrelenmiş bir veritabanında depolanır. Tek yapmanız gereken, ana parolayı hatırlamaktır. Kaspersky’nin Parola Yöneticisi özelliği, diğer tüm parolalarınızı sizin için hatırlar. Şifrelenmiş parola veritabanı, USB belleğe kopyalanabilir. Böylelikle mobil çalışanlar, Kaspersky Small Office Security yüklü olan PC'lerden çalışabilir.

Daha güçlü parola oluşturma

Kaspersky Small Office Security, İnternet ve uygulama hesaplarınız için güçlü ve farklı parolaları otomatik olarak oluşturur.

Otomatik oturum açma

Kaspersky Small Office Security, kullanıcı adlarınızı ve parolalarınızı hatırlar. Bir web sitesini tekrar ziyaret ettiğinizde kullanıcı adınızı ve parolanızı girmek zorunda kalmadan otomatik olarak oturum açabilirsiniz. Benzer şekilde Parola Yönetimi özelliği, kimlik doğrulama gereken bir uygulamayı yeniden açtığınızda sizin için otomatik olarak oturum açar.

Online formları otomatik olarak doldurma

Kaspersky Small Office Security, bir dizi kişisel bilgi ve iletişim bilgisi içeren bir kimlik kartı oluşturmanıza olanak tanır. Böylece, web sitelerindeki formları otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Güvenli notlar

Ayrıca Parola Yöneticisi, şifrelenmiş not defterinde notlarınızı depolamanıza olanak tanır. Bu not defterine sadece ana parolanızla Parola Yöneticisi veritabanının kilidini açtığınızda erişilebilir ve içindekiler okunabilir.

Veri yedekleme ve geri yükleme

Esnek yedekleme ve geri yükleme işlevleri, bilgisayarlarınızdan herhangi biri arızalansa bile işle ilgili bilgilerinize erişmenizi sağlamaya yardımcı olur:

Veri yedekleme

Kaspersky Small Office Security; sabit sürücüde, çıkarılabilir ortamlarda, FTP sunucusunda veya ağ depolama aygıtlarında düzenli yedekler oluşturmayı kolaylaştırır. Yedeklenen verileriniz, Kaspersky Small Office Security yüklü olmayan bilgisayarlara bile sadece birkaç tıklamayla kolayca geri yüklenebilir.

Online yedekleme

Bu yeni özellik, popüler Dropbox hizmetini kullanarak yedekleme dosyalarını online olarak* depolamanızı sağlar. Online yedekleme özelliğiyle dosyalarınıza İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz.

*Ücretsiz online depolama hizmetine uygulanan kısıtlamalara ilişkin en yeni ayrıntılar için lütfen Dropbox web sitesine bakın veya Dropbox ile iletişime geçin.

Planlı yedekleme

Yedekleme görevlerinin saatlik, günlük, haftalık, aylık veya günün belirli bir saatinde olmak üzere ne zaman ve hangi sıklıkta gerçekleştirileceğini belirlemek oldukça kolaydır.

Yedekleme verilerine izinsiz erişimi engelleme

Parola koruması, verilerinize erişimi kısıtlar ve her bir yedekleme için ayrı bir parola oluşturulabilir.

Ek araçlar

Ayrıca Kaspersky Small Office Security, pek çok görevi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış birçok teknoloji içerir:

Dosya Öğütücü

Bir dosyayı sabit diskinizden kaldırmak için sadece silmek yeterli değildir. Siber suçlular, PC'lerden hırsızlık yoluyla veya eski PC'lerinizi/disklerinizi satın alarak ele geçirdikleri silinmiş dosyaları geri yükleyebilirler. Kaspersky Small Office Security, gizli verilerin geri alınamaz şekilde silinmesini sağlayan Dosya Öğütücü sihirbazı içerir.

PC Temizleyici

PC Temizleyici sihirbazı; geçici dosyaları, günlük dosyalarını, kayıt girişlerini, tarayıcı ve uygulama önbelleklerini siler ve ayrıca PC'nin Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltır.

Microsoft Explorer için ayarlar

Kaspersky Small Office Security, işletmenizin kötü amaçlı internet içerikleriyle karşılaşma riskini azaltmaya yardımcı olmak amacıyla Microsoft Internet Explorer için ideal tarayıcı güvenlik ayarlarını otomatik olarak önerir.

Kurtarma Diski

Kurtarma Diski, PC'lerden kötü amaçlı yazılımları silmek ve daha sonra bilgisayarın işletim sistemi zarar görse bile sistem ayarlarını geri yüklemek için araçlar içerir.

Yönetim konsolu

Bir güvenlik çözümünün yönetimi ne kadar kolaysa temel iş faaliyetlerinizi yapmaya o kadar çok zaman ayırabilirsiniz. Kaspersky Small Office Security, aşağıdakileri sağlayan, kullanımı kolay bir yönetim konsolu içerir:

Merkezi güvenlik yönetimi

Yönetim Merkezi ile çalışanlarınız için güvenlik politikaları belirleyebilir ve her bir bilgisayar için özel yedekleme görevlerini yönetebilirsiniz. Üstelik tüm bunları tek bir PC'den yaparsınız.

Wi-Fi güvenlik kontrolleri

Yönetim Merkezi, Wi-Fi ağınızı tarayarak ağınızın güvenliğini nasıl artırabileceğiniz hakkında bazı tavsiyeler verir.

Kötü amaçlı yazılım veritabanı için etkili güncellemeler

Kaspersky Small Office Security, internet bağlantınızın yükünü hafifletmek için bilgisayarlarınızdan birine "güncelleme sunucusu" görevini atamanıza olanak tanır. Bu bilgisayar, tüm güncellemeleri indirerek ağınızdaki tüm bilgisayarlara dağıtır.

Mobil cihazlar için koruma

Kötü amaçlı yazılım ve siber suçlu saldırıları söz konusu olduğunda akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz PC'leriniz kadar savunmasız olabilir. Kaspersky Small Office Security, birçok mobil güvenlik teknolojisi sunar:

Antivirüs koruması

Mobil kötü amaçlı yazılım sayısı giderek artmaktadır. Bu nedenle Kaspersky Small Office Security, kötü amaçlı yazılımlara karşı birinci sınıf teknolojiler içerir:

Mobil kötü amaçlı yazılım koruması

Kaspersky Small Office Security, Android mobil cihazlarınızı şunlara karşı korur:
Virüsler
Truva atları
Solucanlar
Casus yazılımlar
Bot saldırıları ve daha fazlası

Her bir dosya, uygulama, e-posta eklentisi ve ortam dosyası en son tehditlere karşı taranır.

Mobil cihazlar için gerçek zamanlı, bulut yardımlı koruma

Kaspersky Small Office Security, en son tehditlere karşı hızlı koruma sağlamak için klasik ve proaktif kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojilerine ek olarak bulutun gücünden yararlanır.

Otomatik tarama

Kaspersky Small Office Security, tehdit olup olmadığını kontrol etmek için ilk etkinleştirdiğiniz andan itibaren tüm uygulamaları otomatik olarak tarar. Ayrıca, uygulama ve dosyaları aşağıdaki tarama türlerinden herhangi birini çalıştırarak da manuel olarak kontrol edebilirsiniz:
Tam virüs taraması
Klasör tarama
Bellek tarama
Yüklenen uygulamaları manuel olarak tarama

Mobil İnternet Koruması

Mobil cihazları hedef alan siber suçluların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle Kaspersky Small Office Security, değerli İnternet koruma işlevleri sunar:

Mobil cihazlar için güvenlik gezinme

Kaspersky Small Office Security, paranızı veya çevrimiçi kimliğinizi çalmaya çalışan kimlik hırsızlığı siteleri de dahil olmak üzere kötü amaçlı dolandırıcılık bağlantılarını engeller.

Mobil cihazlara gönderilen bağlantıların güvenliğini değerlendirme

Kaspersky Small Office Security, Android akıllı telefonlarda aldığınız kısa mesajlarda bulunan URL bağlantılarını denetler ve bu bağlantılar kötü amaçlıysa veya kimlik hırsızlığı girişimiyse sizi uyarır.

Anti-Hırsızlık Koruması

Akıllı telefonlar ve tabletlerde bir siber suçlunun şirketin bilgisayar sistemlerine erişmek için ihtiyaç duyduğu her şeyi içeren büyük miktarda gizli iş bilgisi depolanabilir. Kaspersky Small Office Security, mobil cihazın kaybolması veya çalınması durumunda hassas verileri güvence altına almaya yardımcı olan güçlü anti-hırsızlık teknolojileri içerir:

Kilitleme ve Konum Belirleme

Kaspersky Small Office Security programının sunduğu kaybolan cihazınıza uzaktan erişim olanağıyla:
Cihazda bulunan gizli bilgilere erişimi engelleyebilirsiniz
Cihazın ekranında belki de cihazın geri getirilmesini sağlayacak özel bir mesaj görüntüleyebilirsiniz
GPS, GSM ve Wi-Fi bağlantıları ile Google Haritalar bağlantısını kullanarak cihazın yaklaşık yerini tespit edebilirsiniz

Veri Silme

Kaybolan mobil cihazınızı kurtarıp kurtaramayacağınızdan emin değilseniz Kaspersky Small Office Security, bilgileri cihazınızdan uzaktan silmenize olanak tanır. Şu seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz:
SD kartını ve tüm kayıtlı bilgileri silme: SD bellek kartınızdaki tüm verilerin yanı sıra çağrı geçmişiniz, e-posta ve sosyal ağ hesaplarınız, kısa mesajlarınız, kişileriniz ve takvim etkinlikleriniz hakkındaki tüm bilgileri silebilirsiniz
SD kartını Cihaz Sıfırlama ile silme: Cihazda veya SD kartında depolanan tüm bilgileri silebilir ve ayrıca cihazı varsayılan fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz

Alarm

Sadece Android cihazınızı kaybettiyseniz sesli alarmı etkinleştirebilirsiniz. Alarm sesi, siz gizli kodunuzla devre dışı bırakana kadar çalar.

Gizli Fotoğraf Çekme

Gizli Fotoğraf Çekme özelliği, kaybolan cihazınızı kimin kullandığına dair fotoğraflar çekmenize olanak tanır. Böylece, izinsiz kullanıcının görüntülerini alabilirsiniz.

SIM İzleme

Birisi kaybolan akıllı telefonunuzdaki SIM kartı değiştirirse Kaspersky Small Office Security, yeni telefon numarasını size bildirir. Böylece, telefonunuzdaki anti-hırsızlık özelliklerini uzaktan çalıştırabilirsiniz.

Gizli Kod

Kaspersky mobil koruma teknolojilerinin izinsiz kaldırılmasını önlemek için kullanıcıların ve üçüncü şahıs uygulamaların gizli kodunuz olmadan ilgili uygulamaya erişmesi engellenmiştir.

Kaspersky Anti-Hırsızlık İnternet Yönetimi

Kişisel ve İnternet tabanlı kontrol merkezi olan Kaspersky Anti-Hırsızlık Yönetimi portalı, kaybolan cihazınızla uzaktan etkileşime girmenizi kolaylaştırmanın yanı sıra aşağıdaki özellikleri sunar:
Kilitleme ve Konum Belirleme, Veri Silme, Alarm, Gizli Fotoğraf Çekme ve SIM İzleme de dahil olmak üzere tüm anti-hırsızlık komutlarını etkinleştirme
Etkinleştirilen komutlar, anti-hırsızlık komutlarına ilişkin durum ve sonuçlar da dahil olmak üzere güncel etkinlik kayıtlarını inceleme

Çağrı ve Mesaj Filtreleme

Çağrı ve Mesaj Filtreleme özelliği, istenmeyen çağrı ve mesajları engellemenize yardımcı olur. Bu özellik sayesinde:
Kendi beyaz listenize veya kara listenize gelen çağrı ve mesajların telefon numarasını otomatik veya manuel olarak ekleyebilirsiniz
Gizli veya sayısal olmayan telefon numaralarından gelen çağrıları ve mesajları otomatik olarak engelleyebilirsiniz
Sadece kısa mesajlar, sadece çağrılar veya kısa mesajlar ve çağrılar olmak üzere filtreleme profili seçebilirsiniz

Gizlilik Koruması

Kaspersky Small Office Security, diğer kişilerden gelen mobil iletişimleri gizlemeyi kolaylaştırır. Gizlilik Koruması ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:
Kişileri gizleme
Gelen ve giden çağrı ve mesajları gizleme
Günlük kayıtlarını gizleme

 • Ürün Ailesi : Small Office Security
 • Ürün Adı :
 • Versiyon :
 • Dil :
 • Ambalaj :
 • Kullanım süresi : 3yıl
 • Kullanıcı sayısı : 1server + 10kullanıcı
 • İşletim Sistemi :
 • Açıklama : + 10 mobil cihaz
 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • :

KASPERSKY Small Office Security 3yıl 1server + 10kullanıcı + 10 mobil cihaz

KASPERSKY Small Office Security 3yıl 1server + 10kullanıcı + 10 mobil cihaz, Biosis Bilgisayar stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Biosis Bilgisayar yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz KASPERSKY Small Office Security 3yıl 1server + 10kullanıcı + 10 mobil cihaz tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

KASPERSKY Small Office Security 3yıl 1server + 10kullanıcı + 10 mobil cihaz

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0332 60 60 650 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca ulusal garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.