Sipariş ve Destek 0332 60 60 650
Ağ Ürünleri » Fiber Optik Ağ Ürünleri » Patch Kablolar / Fiber Optik

BIFO 1metre MM SC-LC 50/125µ OM3 (10Gbps) Fiber Optik Patch Kablo

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
  • Stok Kodu: 29253
  • Kategori: Patch Kablolar / Fiber Optik
  • Markalar: BIFO
KDV Dahil
36.85TL
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

SC-LC MM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT LSZH Duplex


Bu patch kablo, maruz kalması halinde duman, toksisite ve korozyonu en aza indirgemek için LSZH ("Düşük Duman, Sıfır Halojen", düşük duman, sıfır halojen) alev geciktirici malzeme ile kaplanmıştır. ısı ya da ateş İnşaat standartlarının göz önünde bulundurulması gereken endüstriyel ortamlarda, merkez ofislerde ve okullarda olduğu gibi konutta da idealdir.


UYGULAMA ALANLARI
Gigabit Ethernet ve fiber kanal uygulamalarında kullanın
Yüksek aktarım hızı gerektiren uygulamalar için ideal çözüm
Geniş bant sistemlerinde
Telekomünikasyonda / veri iletişiminde
Yama panellerinde, göbeklerde, anahtarlarda ve yönlendiricilerde fiber optik bağlantılar



DONANIM
Yanıcılık Derecesi LSZH kaplama (düşük duman, sıfır halojen)
Elyaf boyutu 50/125

PERFORMANS
Kablo sınıflandırma 1 Gb / sn / 10 Gb / sn
Elyaf Sınıflandırması OM2
Maksimum Veri Aktarım Hızı 10Gbps
Fiber türü modlu

BAĞLAYICILAR
Bir bağlayıcı 1 - LC Erkek Fiber Optik Çift Yönlü
B konektörü 1 - SC Erkek Fiber Optik Çift Yönlü

  • Uzunluk : 1m
  • Mod : MM
  • Model : SC-LC
  • Micron : 50/125µ
  • Ürün Kodu :
  • Açıklama : LSZH Duplex
  • Açıklama 2 : OM3 (10Gbps)
  • İşlevi : Fiber Optik Patch Kablo
  • :
  • :
  • :
  • :
  • :
  • :
  • :

BIFO 1metre MM SC-LC 50/125µ OM3 (10Gbps) Fiber Optik Patch Kablo

BIFO 1metre MM SC-LC 50/125µ OM3 (10Gbps) Fiber Optik Patch Kablo, Biosis Bilgisayar stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Biosis Bilgisayar yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz BIFO 1metre MM SC-LC 50/125µ OM3 (10Gbps) Fiber Optik Patch Kablo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

BIFO 1metre MM SC-LC 50/125µ OM3 (10Gbps) Fiber Optik Patch Kablo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0332 60 60 650 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca ulusal garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.