MSI 500GB M450 3600-2300MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

kategori SSD Diskler
SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2
MSI Immerse GV60 Streaming MIC

SPATIUM, ekosistemimizi genişletmek ve yüksek performanslı depolama kategorisini kapsayacak şekilde tasarlandı. Yüksek kaliteli, yüksek yoğunluklu 3D NAND flash ile oluşturulan SPATIUM SSD'ler, profesyoneller, içerik oluşturucular ve oyuncular için en iyi performans ve dayanıklılık uzlaşmasını sunar.

MSI GV60

İNANILMAZ HIZLAR

MSI evreninden, baş döndürücü hızlara ve inanılmaz performansa sahip bir depolama çözümü geliyor. SPATIUM ile sisteminizi üst seviyeye taşıyın.
*Performans, sistem donanımı ve yazılım yapılandırmasına göre değişebilir.

msi gv60 versatile with great sound

HIZ İHTİYACI!

PCIe Gen4 arabirimi için optimize edilen SPATIUM M450 SSD, 3600/3000 MB/sn'ye varan okuma/yazma hızlarına ulaşarak hızlı veri aktarımına ve daha kısa oyun yükleme sürelerine olanak tanır.

MSI GV60 True-to-life sound

UFAK BOYUT, DAHA FAZLA DEPOLAMA

Yeni 3D NAND flash teknolojisi ufak bir boyutta daha yoğun depolama kapasitesi sunar. Böylece SPATIUM, 500GB gibi kapasitelere ulaşabilir.

Msi On the fly control

OYUNA ARA VERMEYİN

Yerleşik veri güvenliği ve hata düzeltme yetenekleri sayesinde NAND flash depolama dayanıklılığını arttırır ve donanım ömrünü uzatır.

Msi GV60 Recoard Your Way

VERİLERİNİZE DİKKAT EDİN

MSI Center ile verilerinizi taşıyın, sürücü sağlığı ve performans ölçümlerini gerçek zamanlı olarak izleyin. Yedekleme ve geri yükleme işlevselliğini sağlanan Actiphy yazılım çözümünü kullanarak veri kaybını önleyin.

Msi GV60 Plug and Play

5 YIL GARANTİ

SPATIUM M450’in kalitesine ve kararlılığına güveniyor ve 5 yıllık sınırlı garanti veriyor. Ürününüzle ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda ya da memnun kalmadıysanız MSI size yardım etmeye her an hazır.
*NOT: Garanti süresi 5 yıl ya da ürün özelliklerinde yer alan TBW (toplam yazılan byte) değeri (hangisi daha önce gerçekleşirse) ile sınırlıdır.

Copyright © 2022 Micro-Star INT'L CO., LTD. All rights reserved.
Disk M2 NVME
Okuma Hızı 3000-4000 MB/s
Yazma Hızı 2000-2500 MB/s
Disk SSD 500 GB