ASUS 26.5" OLED ROG SWIFT PG27AQDM 0.03MS 240HZ HDMI-DP GAMING MONİTÖR 2560X1440

kategori Monitörler

 

ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE

Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


ROG Swift OLED PG27AQDM

Ürün sayfası sloganı ROG Swift OLED PG27AQDM oyuncu monitörü ― 27 inç (izlenebilir 26,5 inç) 1440p OLED panel, 240 Hz, 0.03 ms, G-SYNC® uyumluluğu, yansıma önleyici ekran, özel soğutma bloğu, akıllı voltaj optimizasyonu, homojen parlaklık, %99 DCI-P3, DisplayWidget Center

 • Sürükleyici oyun deneyimi için tasarlanan 240Hz yenileme hızına sahip 26.5 inç’lik QHD (2560 x 1440) OLED oyuncu monitörü
 • Yüksek verimlilik sunan özel soğutma bloğu ve OLED yanması riskini azaltmak için daha iyi ısı yönetimi sağlayan akıllı voltaj optimizasyonu
 • Ultra hızlı 0.03 ms tepki süresi, en koyu siyah tonlar, yüksek algısallıkta 1000 nit maksimum parlaklık (ekranın %3’ünde HDR açıktır), %99 DCI-P3 renk gamı ve büyüleyici HDR performansı için Delta E < 2 renk farkı
 • Yansıma önleyici mikro doku kaplama doğru renkler ve daha iyi izleme deneyimi için yansımayı azaltır
 • İsteğe bağlı homojen parlaklık ayarı kararlı aydınlatma seviyeleri garantiler 6. DispleyWidget Center, mouse ile kolay OLED ve monitör ayarları yapmanıza izin verir

ROG Swift OLED PG27AQDM


ROG SWIFT OLED PG27AQDM

ROG Swift OLED PG27AQDM, 1440p panel, 240Hz yenileme hızı, 0.03 ms tepki süresi, özel soğutma bloğu ve OLED yanmasını en aza indirmek için voltaj optimizasyonu gibi özellikler sunar.

ROG Swift OLED PG27AQDM


Ezber Bozan

 

 • 240 Hz OLED
 • 1000 nit maksimum parlaklık (Öncesine göre %17 daha parlak*)

 


OLED Avantajı

 • 0.03 ms tepki süresi
 • 99% DCI-P3
 • Delta E < 2

Artırılmış Panel Kullanım Ömrü ve Görüntü Homojenliği


Özel Soğutma Bloğu

ROG Swift OLED PG27AQDM


Akıllı Voltaj Optimizasyonu

ROG Swift OLED PG27AQDM


Kullanıcı Dostu Özellikler

 • Homojen Parlaklık
 • DisplayWidget Center
 • Yansıma Önleyici Mikro Doku Kaplama
 • Geri Alma Özelliğiyle Optimize Yazılım Güncellemesi İşlemi

*ROG Swift OLED PG42UQ karşılaştırılmış, 6500K %100 pencere boyutuyla test edilmiştir.


ROG 240HZ OLED EKRAN İLE SAVAŞ ALANINA HAKİM OLUN

Akıcı ve hızlı hareket eden görüntüleri deneyimleyerek OLED ile üstünlüğü ele geçirin. Swift OLED PG27AQDM’nin 27 inç’lik OLED paneli 1440p çözünürlüğe sahiptir ve bugüne kadarki en akıcı oyun deneyimini yaşatmak için süper yüksek 240Hz yenileme hızı sunar.

ROG Swift OLED PG27AQDM


OLED AVANTAJI


EN KOYU SİYAH TONLAR VE YÜKSEK ALGISALLIKTA PARLAKLIK

Swift OLED PG27AQDM’de bulunan OLED teknolojisi, siyahları en koyu haliyle üretiyor ve tüm parlaklık seviyelerinde canlı renkler ortaya çıkarıyor. Olağanüstü kontrast seviyeleri en karanlık sahnelerde bile detayları ortaya çıkarıyor.

 • 1000 NİT MAKSİMUM PARLAKLIK (Ekranın %3’ünde HDR açıktır)
 • 1.500.000:1 KONTRAST ORANI
ROG Swift OLED PG27AQDM

ULTRA GERÇEKÇİ RENKLER

Sahip olduğu gerçek 10 bit renk derinliği ve sinema düzeyinde %99 DCI-P3 renk gamı oyun dünyalarını benzersiz gerçekçilikte yansıtıyor. Her bir Swift OLED PG27AQDM OLED oyuncu monitörü, en iyi renk üretimini karşılayabilmek için renk farkı Delta E 2’den daha küçük olacak şekilde önceden kalibre ediliyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

AKICI GÖRÜNTÜLER İÇİN IŞIK HIZINDA TEPKİ SÜRESİ

Ultra hızlı 0.03 ms GTG tepki süresiyle Swift OLED PG27AQDM, hızlı tempoya sahip aksiyon sahnelerini akıcı şekilde gösteriyor ve düşük gecikmeli oyun deneyimi garantiliyor. Ayrıca, kullanıcılar bulanık olmayan metin kaydırma gibi ince avantajlardan yararlanıyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

GELİŞMİŞ OLED KORUMASI


ÖZEL SOĞUTMA BLOĞU VE GELİŞMİŞ HAVA AKIŞI TASARIMI

Swift OLED PG27AQDM’nin içerisinde bulunan özel soğutma bloğu ve yenilikçi bileşen düzenine sahip tasarım, ısıyı OLED panelden uzaklaştırarak görüntü yanma olasılığını en aza indiriyor. Bu özellikler ve üst kısımda bulunan geniş hava açıklığı sayesinde Swift OLED PG27AQDM ısıyı daha verimli dağıtabiliyor böylece diğer 27 inç OLED monitörlere kıyasla %5 daha düşük ortalama sıcaklıklarda çalışıyor. Ayrıca önceki nesil OLED panellerle karşılaştırıldığında %17 parlaklık artışı sağlıyor.
*ROG Swift OLED PG42UQ karşılaştırılmış, 6500K %100 pencere boyutuyla test edilmiştir.


AKILLI VOLTAJ OPTİMİZASYONU

Swift OLED PG27AQDM, monitörün sıcaklığına göre her bir piksele uygulanan voltajı optimize etmek amacıyla panel için kodlanan akıllı bir algoritma kullanıyor. Bu, OLED panel boyunca homojenlik sunuyor ve yanmaya karşı koruma sağlıyor.


SİBERPUNK ESİNTİLERİYLE GELECEK ODAKLI ESTETİK

Birinci sınıf ve modern bir görünüme sahip ürün tasarımında tripod soketi de mevcut.

ROG Swift OLED PG27AQDM

ROG AYDINLATMA YANSITICI

Monitörün altındaki yansıtmalı ROG logosu tüm sistemlere oyun odaklı bir hava katıyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

ÇERÇEVESİZ, SÜPER İNCE PROFİL

Çerçevesiz tasarım daha sürükleyici bir izleme deneyimine olanak sağlarken süper ince profil ise Swift OLED PG27AQDM’nin masa üzerinde daha az yer kaplamasına yardımcı oluyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

KULLANICI DOSTU


HOMOJEN PARLAKLIK

Ekran menüsünde bulunan ROG’ye özel homojen parlaklık etkinleştirildiği zaman daha iyi izleme deneyimi için parlak beyaz pencerelerin boyutunu değiştirirken bile en yüksek parlaklıkları kararlı bir seviyede tutuyor. Ayrıca, uzun oyun maratonlarını gözleriniz için daha rahat hale getiriyor.
*Monitör sRGB modundadır.

ROG Swift OLED PG27AQDM

DISPLAYWIDGET CENTER

Yeni DisplayWidget Center yazılımı, kullanıcıların monitör ayarlarını ve OLED ile ilgili işlevleri kullanışlı bir arayüz üzerinden mouse kullanarak değiştirmelerine izin veriyor, böylece ekran menüsüne erişmeye gerek kalmıyor.


YANSIMA ÖNLEYİCİ MİKRO DOKU KAPLAMA

Yansıma önleyici mikro doku kaplama Ekran yüzeyindeki özel mat mikro doku kaplama yansımayı önemli ölçüde azaltır. Bu özellik, Swift OLED PG27AQDM’nin dikkat dağıtıcı ekran yansıması olmadan daha doğru renkler ortaya koymasını sağlıyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

VRR


AKICILIĞI VE TEPKİSELLİĞİ DENEYİMLEYİN

Swift OLED PG27AQDM, NVIDIA® G-SYNC™ uyumludur ve düşük gecikmeyle süper akıcı ve yırtılmaların olmadığı görseller garantiler.

ROG Swift OLED PG27AQDM

OYUN İÇİ İYİLEŞTİRMELER


GAMEPLUS

ASUS'a özgü entegre GamePlus kısayol tuşu, oyunlarda daha fazlasını elde etmenize yardımcı olan oyun içi iyileştirmelere erişmenizi sağlar. Profesyonel oyuncularla birlikte geliştirilen işlevler oyun becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

GAMEVISUAL

ASUS GameVisual farklı tür içeriklerde görüntüleri optimize etmek için önceden ayarlanmış yedi adet ekran modu barındırıyor. Bu benzersiz ayarlara kısayol tuşu veya ekran menüsü içindeki ayarlardan kolayca erişilebiliyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

FLICKER FREE TEKNOLOJİSİ

TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Flicker Free teknolojisi görüntüdeki titremeyi ortadan kaldırarak rahat izleme deneyimi garantiler. Bu teknoloji, göz yorgunluğunu ve uzun süre ekrana bakmaktan kaynaklanan rahatsızlıkları en aza indirmeye yardımcı oluyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

DÜŞÜK MAVİ IŞIK TEKNOLOJİSİ

Donanım tabanlı yeni ASUS Düşük Mavi Işık teknolojisi, gözlere zararlı olan yüksek enerjili mavi ışığı azaltırken yazılım tabanlı filtre çözümleri sunan monitörlerden daha iyi renk performansı sunuyor.

ROG Swift OLED PG27AQDM

ZENGİN BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

DisplayPort™ 1.4, iki adet HDMI® 2.0 bağlantı noktası ve çeşitli multimedya cihazlarına destek veren USB merkezi de dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı seçenekleri.

ROG Swift OLED PG27AQDM

ERGONOMİK STANT

Özel tasarlanmış oyuklu stant, uygun izleme pozisyonları için eğme, eksende dönme, dik çevirme ve yükseklik ayarları sunuyor. Ekran ayrıca duvar uyumluluğu için VESA uyumludur.

ROG Swift OLED PG27AQDM

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

 

Monitör Paneli OLED
Monitör Panel Tipi Düz Ekran
Tepki Hızı 0.03 MS
HDMI Var
Display Port Var
Çözünürlük Ekran 2560x1440
Yenileme Hızı 240 Hz
Monitör Ekran Boyutu 27"