ASUS 24" IPS TUF GAMING VG246H1A 0.5MS 100hz HDMI Gaming Monitör (1920 X 1080)

kategori Monitörler

ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE

Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


TUF Gaming VG246H1A

TUF Gaming VG246H1A Oyuncu Monitörü – 24 inç Full HD (1920 x 1080), IPS, 100Hz, 0.5ms MPRT, Extreme Low Motion Blur™, FreeSync™, Displaywidget lite

 • Oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 100Hz yenileme hızına sahip 23,8 inç Full HD (1920 x 1080) IPS oyuncu monitörü
 • ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB™) teknolojisi 0,5 ms tepki süresi (MPRT) sağlayarak net oyun görüntüleri için gölgelenmeleri ortadan kaldırır
 • FreeSync teknolojisi, düşük gecikme için değişken yenileme hızı sunarken takılmalar ve yırtılmalar olmadan oyun deneyimi yaşamanızı sağlar
 • Özel GamePlus işlevi, tüm oyuncuların ihtiyaçları için büyük bir özenle tasarlanmıştır

TUF Gaming VG246H1A

TUF Gaming VG246H1A, oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi için 100 Hz yenileme hızı ve 0.5 ms (MPRT) tepki süresi sunan 23.8 inç FHD (1920 x 1080) oyuncu monitörüdür. Ürün, gölgelenme ve yırtılmaları engellemek için özel Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB) teknolojisi ve AMD FreeSync™ desteğine sahip. Bunlara ek olarak, harika kontrast ve gerçekçi renkler için sRGB renk gamının %99’unu kapsar.

TUF Gaming VG246H1A


100HZ YENİLEME HIZI VE 0.5MS (MPRT) TEPKİ SÜRESİ

100Hz yenileme hızı, gecikmeyi ve hareket bulanıklığını büyük oranda azaltarak FPS, yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında üstünlük elde etmenize yardımcı olur. Bu yenileme hızı, en yüksek görsel ayarlarda oynamanızı mümkün kılarak ekranda olan bitene anında tepki verebilmenizi sağlar, yani düşmana ilk darbeyi siz indireceksiniz.

TUF Gaming VG246H1A


ADAPTIVE-SYNC

AMD FreeSync teknolojisi ile yırtılmalardan uzak, düşük gecikmeli görüntüler garantiler.

TUF Gaming VG246H1A


AŞIRI DÜŞÜK HAREKET BULANIKLIĞI (ELMB)

ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı (ELMB) teknolojisi, 0.5 ms MPRT tepki süresiyle yırtılmaları ve hareket bulanıklığını ortadan kaldırır. Bu teknoloji hareket eden nesneleri daha keskin gösterir, bu sayede oynanış daha akıcı ve tepkisel hale gelir.

TUF Gaming VG246H1A


DEĞİŞKEN HIZ AŞIRTMA

Entegre ASUS Değişken Hız Aşırtma teknolojisi, kare hızları değişmeye başladığında hız aşırtma ayarını dinamik biçimde değiştirerek her oyunda en uygun çözümleri sunar. Genel etkinin ne kadar güçlü olacağını siz belirleyin, gerisini monitör halletsin.

TUF Gaming VG246H1A


DISPLAYWIDGET LITE

ASUS DisplayWidget Lite yazılım aracı hızlı ve kolay ayar yapmanızı, ASUS’a özgü Shadow Boost ve ASUS GameVisual gibi özellikleri yapılandırmanızı sağlar.

TUF Gaming VG246H1A


SHADOW BOOST

ASUS Shadow Boost teknolojisi parlak alanları aşırı aydınlatmadan oyunlardaki karanlık bölgelerin daha net görünmesini sağlar. Böylece hem izleme deneyimi genel olarak daha iyi hale gelir hem de haritanın karanlık bölgelerinde saklanan düşmanları daha kolay bulabilirsiniz.

TUF Gaming VG246H1A


GAMEPLUS

ASUS'a özgü entegre GamePlus kısayol tuşu, oyunlarda daha fazlasını elde etmenize yardımcı olan oyun içi iyileştirmelere erişmenizi sağlar. Profesyonel oyuncularla birlikte geliştirilen bu işlevler oyun becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

TUF Gaming VG246H1A


GAMEVISUAL

ASUS GameVisual teknolojisinde farklı türdeki içeriklerin görüntülerini optimize etmek için önceden ayarlanmış yedi adet ekran modu bulunur. Bu benzersiz ayarlara kısayol tuşu veya ekran menüsü içindeki ayarlardan kolayca erişilebilir.

 • Yarış
 • MOBA
 • Sinema
 • RTS/RPG
 • FPS Modu
 • sRGB
 • Manzara

TUF Gaming VG246H1A


FLICKER-FREE TEKNOLOJİSİ

Flicker-Free teknolojisi uzun oyun maratonlarında göz yorgunluğunu minimuma indirmek ve rahatlık sağlamak için titreşimi azaltır.

TUF Gaming VG246H1A


DÜŞÜK MAVİ IŞIK

ASUS Mavi Işık teknolojisi ekranın yaydığı zararlı olabilecek mavi ışık miktarını azaltır. Dört farklı filtre seçeneğiyle mavi ışık miktarını kontrol edebilirsiniz.

TUF Gaming VG246H1A


GENİŞ BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

İki adet HDMI 1.4 dahil olmak üzere bir dizi bağlantı seçeneği çeşitli giriş kaynaklarıyla kapsamlı uyumluluk sağlar.

TUF Gaming VG246H1A


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Monitör Paneli IPS
Monitör Panel Tipi Düz Ekran
HDMI Var
Yenileme Hızı 100 Hz
Çözünürlük Ekran 1920x1080
Tepki Hızı 0.5 MS
Monitör Ekran Boyutu 24"